PPC Podcast CZ


První český podcast ryze o PPC reklamě. Rozhovory s hosty ze světa PPC o reklamách, podnikání i životě. Nový díl každý měsíc.


3. Jak si udržet přehled v PPC s Hanou Kobzovou

Ve třetím díle PPC podcastu jsme se bavili s Hanou Kobzovou o jejích PPC novinkách a o tom, jak si v rychle se měnícím světě PPCček udržet přehled.

Probrali jsme vyhledávání nových zdrojů, Hančinu obětavou práci v Google komunitě i to, jak se dívá na to, že v podstatě vzdělává svou konkurenci. Naťukli jsme skripty i lásku k cestování a samozřejmě nesměla chybět ani ta nejzásadnější PPC novinka za poslední rok. Která to byla? I to se dozvíte v dnešním díle.

Hanu můžete sledovat zde:

A nesmí chybět ani odkaz na skript na tvorbu produktových kampaní v Skliku, o kterém jsme mluvili:


2. O útěku z agentury a otvírání vlastní kavárny s Marií Tlapákovou

Pro druhý díl PPC podcastu jsem se potkal s Marií Tlapákovou, zkušenou PPC specialistkou a marketingovou konzultantkou, která si v září otevřela vlastní espresso bar.

Co jí vedlo k tomu pustit se do vlastního podnikání a opustit pohodlí agentury, o tom jaké to je otvírat kavárnu v době pandemie, jak dělat online marketing pro gastro a jaká jedna věc je klíčová pro úspěšnou PPC kampaň a mnoho dalšího se dozvíte v této epizodě.

Marii a její kavárnu najdete na:


1. PPC na volné noze s Jirkou Schafferem

Pro historicky první díl PPC Podcast CZ jsem se potkal s Jirkou Schafferem – freelance PPCčkařem, který krom klikání kampaní radí ostatním, jak začít na volné noze, a odpočívá při lepení modelu lodi.

Dozvíte se:

  • jak si Jirka vybírá klienty
  • jak nastavit model nacenění své práce
  • jaká jsou specifika práce v agentuře a na volné noze
  • proč Jirka utekl ze svého home-officu
  • a mnoho dalšího 🙂

Epizodu i s podrobným obsahem najdete na Jirkově blogu.

Jirku dále najdete na:

Kategorie